O NAS - MacFILMS

Przejdź do treści
O NAS
-  FOTO & VIDEO -
Foto & video
Od wielu lat rejestrujemy uroczystości plenerowe i w zamkniętych pomieszczeniach. Nie są dla nas przeszkodą warunki oświetleniowe dzieki posiadaniu odpowiedniego sprzętu z lini profesjonalej czołowych producentów w branży foto i video.
MacFILMS
Pod tą nazwą kryją się lata doświadczenia. Rejestracja uroczystości weselnych wymaga dożo uwagi. Wszystko się dzieje tak szybko, że łatwo przegapić najciekawsze momenty, które już nie zostana powtórzone. Dzięki naszemu podejsciu oraz współpracy, każdy z nas wie gdzie się ustawić i jak zrobić ujęcie aby ująć w obiektywie jak najwięcej oraz aby nic nie przeszkodziło w tym ujęciu.
Ujęcia, które są podstawą dobrze wykonanej fotografii.
Nadal się zastanawiasz? Zapytaj!
Masz do wyboru kontakt telefoniczy lub mailowy. Zobacz nasz kanał na youtube. Albo poczytaj opinie. Jak to się mówi: kto pyta, nie błądzi. Postaramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Jeśli nie będziemy w stanie czegoś zrobić to szczerze się przyznamy, że nie jesteśmy w stanie. Nie udajemy że się na wszystkim znamy :), ale na tym co robimy w dziedzinie foto i video możemy powiedzieć , że TAK.Created with WebSite X5
Wróć do spisu treści